امروزه بزرگترین دغدغه کاربران در خرید اینترنتی دیر رسیدن محصول به دستشان است اما در فروشگاه آنلاین یزد محصولات شما را در هرنقطه کشور در سریع ترین زمان ممکن به دست شما خواهیم رساند.

فروشگاه آنلاین یزد درحال فراهم سازی پلتفرمی برای استفاده از تمامی درگاه های پرداخت معتبر ایرانی و حتی بین المللی می باشد . درگاه هایی همچون آیدی پی ، زرین‌پال ، رایان پی ، پی‌پینگ ، پی ، آرین پال ، بیت پی ، سایت پرداخت واسط ، جیبی‌مو ، اقای پرداخت و همچنین انواع درگاه های پرداخت مستقیم بانکی و … نیز به زودی در فروشگاه آنلاین یزد به کار گرفته خواهند شد.

womanpaymentonline

در مواردی همچون آسیب دیدگی ، عدم تطابق رنگ جنس یا حتی محصول ارسالی با محصول سفارش داده شده در وبسایت می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما از طریق یکی از راه های ارتباطی ما اقدام به پیگیری فرمایید. شما عزیزان میتوانید همچنین نظرات انتقادات و پیشنهادات خود را نیز با مادر میان بگذارید.

ما همواره میکوشیم تا رابط کاربری بهتر و تجربه زیبا تری از خرید برای شما خلق نماییم . علاوه بر آن شما میتوانید هرگونه نظر انتقاد یا پیشنهاد خود را در بخش ارتباط با ما یا تماس گرفتن با همکاران ما مطرح نمایید.

تجربه کاربری
Scroll to Top